KONST / Litografier / Serigrafi 11887026
nr 1188 7026
Serigrafi
Peter Dahl (f. 1934), Sverige. Ã…tta runt bordet, HC-upplaga, HC 26/31, signerad, 75x106, oramad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 4 juni 2018
kl 20:29:20
1.000 kr
1.200 kr
1.400 kr